Zajęcia dodatkowe CyberSkill Łęczna ( 50 pkt- cykliczne )

Oferujemy dopłatę do zajęć dodatkowych w wysokości 40 zł/mc. Zajęcia prowadzi firma CyberSkill.

e-mail: biuro@cyberSkill.pl

CYBER_MISJA

O tym dlaczego uczymy dzieci programowania…

Mam na imię Radek i jestem założycielem szkoły kompetencji cyfrowych CyberSkill. Pozwól, że opowiem Ci co robię i dlaczego warto aby Twoje dziecko ćwiczyło umiejętności XXI w. razem z nami.

#misja_1: Stworzyłem zajęcia, na które wysłałbym swoje dzieci. Mam dwie córki i zastanawiałem się jak wprowadzić je bezpiecznie w świat technologii. Tak aby postrzegały urządzenia ekranowe jako narzędzia do wyrażania swojej kreatywności. W trakcie zajęć pokażę Twojemu dziecku że komputer to coś więcej niż droga zabawka do uruchamiania gier!

#misja_2: Chcę dostarczyć kursy do każdego zakątka województwa lubelskiego. Sam pochodzę z małej miejscowości, w domu kultury można było zapisać się na gitarę i plastykę, dla dzieciaka zainteresowanego technologią nie było wiele możliwości. Razem z CyberSkill zorganizuję zajęcia wszędzie tam, gdzie zbierze się min 10 chętnych osób. Bez względu czy jest tam 50 czy 50 tysięcy mieszkańców.

#misja_3: Uczę moje córki między innymi programowania, ale to nie oznacza, że mają pracować w tym zawodzie.  Już dziś lekarze używają robota DaVinci podczas operacji, stolarze wycinają wzory na ploterach CNC, a co będzie za 20 lat? Niezależnie jaką drogę wybiorą wysoki poziom wszystkich #CyberUmiejętności na pewno im się przyda.