Oferta zajęć dodatkowych

Wyjście na miasto (24.02.2024 r.) LUTY (50 pkt-jednorazowo)

UWAGA !! Proszę odznaczyć wydarzenie na swoim profilu na początku lutego. Wyjście na wydarzenie np. skansen, muzeum, teatr, koncert etc. 50 pkt – wydarzenie jednorazowe LUTY : Warsztaty ceramiczne dla dzieci w Pracowni Zawada Lublin- LEPIENIE Dziecko ma możliwość uczestniczenia w ciekawych wydarzeniach z rówieśnikami. Spotkanie jest organizowane przez Klarę Czubę. Szkoła pokrywa ceny biletów:

Zajęcia w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku (50 pkt-cyklicznie)

Szkoła dofinansowuje dowolne zajęcia w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku kwotą 40 zł/mc. Rodzic przekazuje na maila szkoły oraz MOK (karolinapilipczak@mok.swidnik.pl) informację w jakich zajęciach chce uczestniczyć. Opłata za warsztaty zostanie obniżona o kwotę 40 zł. Rodzic podpisuje (uiszcza) mniejszą kwotę za zajęcia.

Zajęcia w Pracowni Świętego Józefa ( 50 pkt- cykliczne)

Szkoła dofinansowuje dowolne zajęcia w Pracowni Świętego Józefa kwotą 40 zł/mc. Rodzic przekazuje na maila szkoły oraz pracowni (pracownia@pracowniaswjozefa.pl) informację w jakich zajęciach chce uczestniczyć. Opłata za warsztaty zostanie obniżona. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o inicjatywach i warsztatach w Pracowni p. Maria zaprasza do kontaktu. Możesz również zajrzeć do nich na stronę : https://pracowniaswjozefa.pl … Czytaj dalej

Zajęcia w Pracowni Świętego Józefa ( 40 pkt-cyklicznie)

Szkoła dofinansowuje dowolne zajęcia w Pracowni Świętego Józefa kwotą 30 zł/mc. Rodzic przekazuje na maila szkoły oraz pracowni (pracownia@pracowniaswjozefa.pl) informację w jakich zajęciach chce uczestniczyć. Opłata za warsztaty zostaje obniżona. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o inicjatywach i warsztatach w Pracowni p. Maria zaprasza do kontaktu. Możesz również zajrzeć do nich na stronę : https://pracowniaswjozefa.pl … Czytaj dalej

Zajęcia dodatkowe CyberSkill Łęczna ( 50 pkt- cykliczne )

Oferujemy dopłatę do zajęć dodatkowych w wysokości 40 zł/mc. Zajęcia prowadzi firma CyberSkill. e-mail: biuro@cyberSkill.pl CYBER_MISJA O tym dlaczego uczymy dzieci programowania… Mam na imię Radek i jestem założycielem szkoły kompetencji cyfrowych CyberSkill. Pozwól, że opowiem Ci co robię i dlaczego warto aby Twoje dziecko ćwiczyło umiejętności XXI w. razem z nami. #misja_1: Stworzyłem zajęcia, na które … Czytaj dalej

Bon książkowy naukowa.pl (20 pkt – jednorazowo)

Bon książkowy 20 pkt – wydarzenie jednorazowe (zniżka na książki w księgarni internetowej  naukowa.pl- o wartości 10 zł (po wybraniu usługi rodzic dostaje w przeciągu 5 dni specjalny kod rabatowy pomniejszający wartość zamówienia o 10 zł, brak minimalnej kwoty zamówienia, kodów rabatowych nie można łączyć ze sobą przy jednym zamówieniu)

Bon książkowy naukowa.pl (60 pkt – jednorazowo)

Bon książkowy 60 pkt – wydarzenie jednorazowe (zniżka na książki w księgarni internetowej  naukowa.pl- o wartości 50 zł (po wybraniu usługi Rodzic dostaje w przeciągu 5 dni specjalny kod rabatowy pomniejszający wartość zamówienia o 50 zł, brak minimalnej kwoty zamówienia, kodów rabatowych nie można łączyć ze sobą przy jednym zamówieniu)

Bon książkowy naukowa.pl (30 pkt – jednorazowo)

Bon książkowy (30 pkt-jednorazowo) (zniżka na książki w księgarni internetowej  naukowa.pl- o wartości 20 zł (po wybraniu usługi rodzic dostaje w przeciągu 5 dni specjalny kod rabatowy pomniejszający wartość zamówienia o 20 zł, brak minimalnej kwoty zamówienia, kodów rabatowych nie można łączyć ze sobą przy jednym zamówieniu)