Rekrutacja do szkoły

Uważasz, że Domowa Szkoła to dobre miejsce dla Waszej rodziny? Dołącz do nas!

1. Wypełnij formularz
  2. Otrzymasz od nas zaproszenie na spotkanie rekrutacyjne, opowiemy Ci o szkole i odpowiemy na wszelkie pytania.
  3. Następnie odbędziemy rozmowę indywidualną. Chcemy porozmawiać o Waszym dziecku oraz poznać Wasze oczekiwania co do szkoły.
  4. Zaprosimy Was na dzień otwarty. Wasze dziecko będzie mogło poznać miejsce i ludzi, którzy je tworzą.
  5. Wspólnie podejmiemy decyzję o współpracy i potwierdzimy ją poprzez podpisanie umowy.

Domowa Szkoła im. Dzieci z Fatimy - Lublin

Edukacja domowa

1. Wypełnij formularz
  2. Otrzymasz od nas zaproszenie na spotkanie rekrutacyjne, przedstawimy Tobie ofertę dla edukatorów domowych oraz odpowiemy na wszelkie pytania.
  3. Wspólnie podejmiemy decyzję o współpracy i potwierdzimy ją poprzez podpisanie dokumentów.

1. Wypełnij formularz.
  2. Otrzymasz od nas zaproszenie na indywidualne spotkanie, opowiemy Ci o przedszkolu i porozmawiamy o Twoim dziecku.
  3. Zaprosimy Cię na kilka dni okresu zapoznawczego w przedszkolu, dzięki czemu będziemy mogli lepiej poznać się nawzajem.
  4. Wspólnie podejmiemy decyzję o współpracy i potwierdzimy ją poprzez podpisanie umowy.

Domowa Szkoła im. Dzieci z Fatimy - Lublin