Ruszył Klub Ojca Tato.Net w Domowej Szkole

W wyniku listopadowych warsztatów Tato.Net w Domowej Szkole powstał Klub Ojca. Ojcowie spotykają się w ostatnie środy miesiąca w godzinach 17.00 – 19.00 na osiedlu Szerokie. Jeśli chcesz dołączyć do Klubu, napisz na adres klubojcadomowaszkola(at)gmail.com. Klub ma formułę otwartą, nie trzeba być zapisanym do Domowej Szkoły, żeby wziąć udział w spotkaniu.

Czym są Ojcowskie Kluby?

Ojcowskie Kluby to działające lokalnie grupy ojców, dla których warsztaty Tato.Net to dopiero początek drogi. Każdy członek tworzy i realizuje indywidualny plan bycia coraz lepszym i spełnionym tatą. Zadaniem klubów jest budowanie środowiska wsparcia dla rozwoju ojców i ich rodzin. Jeśli potrzebujesz wymiany doświadczeń lub pragniesz wspólnego działania – poszukaj Ojcowskiego Klubu w swojej okolicy albo załóż własny. Dobrzy ojcowie powinni trzymać się razem!

Dlaczego warto się do nas przyłączyć?

Zdobędziesz tu praktyczne umiejętności i spotkasz mężczyzn, którzy zainspirują Cię do bycia coraz lepszym tatą. Dowiesz się jak rozwiązać problemy, takie jak godzenie pracy zawodowej z życiem rodzinnym, planowanie czasu dla najbliższych, utrzymywanie bliskich więzi z dzieckiem oraz żoną i wiele innych. Poznasz mocne i słabe strony własnego ojcostwa i metodą małych kroków nauczysz się zmieniać swój charakter. Rozwiniesz się społecznie, angażując swój czas w pożyteczne aktywności. Razem z innymi zbudujesz społeczność lokalną przyjazną rodzinie. Czy to nie wspaniałe wyzwanie?